ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY KRAJOWEGO STOWARZYSZENIA "PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS"

W ŁUBCU

Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Na Rzecz Ludzi Niepełnosprawnych I Niezaradnych Życiowo

Aktualności

X Powiatowa Wigilia Integracyjna

Środowiskowy Dom Samopomocy z Łubca, podobnie jak w latach w poprzednich, również w tym roku jako jedna z placówek Krajowego Stowarzyszenia "Przyłącz się do nas", włączył się w organizację Powiatowej Wigilii Integracyjnej.

Podczas tego wydarzenia, skupiającego osoby niepełnosprawne i potrzebujące specjalnej troski, zamieszkałe w Powiecie Warszawskim Zachodnim, mieliśmy okazję zaprezentować nasze umiejętności artystyczne. Przedstawiliśmy spektakl teatralny na kanwie popularnych jasełek, opowiadający o współczesnej wizji tematu przyjścia na świat Zbawiciela. Publiczność żywiołowo i entuzjastycznie przyjęła nasz występ, zachwycając się przede wszystkim umieszczeniem w nim wielu aktualnych problemów otaczającego nas świata.

Spotkanie miało charakter integracyjny, dlatego po zakończeniu części artystycznej mieliśmy okazję połamania się opłatkiem z naszymi kolegami, znajomymi, podopiecznymi innych placówek, a także przedsrawicielami Kościoła Katolickiego oraz władz z terenu powiatu. Uczestniczyliśmy również w smacznym poczęstunku.


Wracaj