Zmień rozmiar tekstu

ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY KRAJOWEGO STOWARZYSZENIA "PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS"

W ŁUBCU

Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Na Rzecz Ludzi Niepełnosprawnych I Niezaradnych Życiowo

Aktualności

Majowy Piknik w Sadowej "W zdrowym ciele, zdrowy duch"

W dniu 19 maja 2016 roku uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Łubcu wzięli udział w Pikniku Majowym.

W trakcie trwania wydarzenia odbyły się rozgrywki piłkarskie między zaproszonymi placówkami z Czubina, Milanówka, Bramek i Sadowej. Wśród uczestników było widać zaangażowanie w grę. W międzyczasie dla wszystkich gości była przygotowana wspólna gimnastyka. Dopisywały dobre humory i pozytywna energia.

Po wysiłku fizycznym zorganizowany został konkurs kulinarny, z zastosowaniem różnego rodzaju kasz. Z dostarczonych produktów trzeba było w wyznaczonym czasie przygotować sałatkę. Wśród wszystkich potraw nasza cieszyła się największym powodzeniem. Ze względu na przeważającą męską część uczestników w naszym zespole, otrzymaliśmy pierwsze miejsce. W czasie całego spotkania można było skorzystać z różnych stoisk z atrakcjami, tj. skręcania balonów, malowania twarzy, loterii fantowej.

O godzinie 14:00 odbyła się część oficjalna spotkania. Przywitano wszystkich gości, ogłoszono wyniki w grze w piłkę nożną i konkurencji kulinarnej. Rozdano nagrody i statuetki pamiątkowe. Następnie organizatorzy zaprezentowali nam przedstawienie pt. "Cyrk". Odbył się również pokaz "Jogi śmiechu". Na zakończenie spotkania można było wziąć udział w zabawie tanecznej.


Wracaj

ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY KRAJOWEGO STOWARZYSZENIA "PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS"
W ŁUBCU

Łubiec 45
05-084 Leszno

kierownik Iwona Zielak
tel/fax: (022) 725-80-34

e-mail: sds.lubiec@gmail.com
Warszawski Bank Spółdzielczy o/Błonie
248015 0004 0006 7090 2050 0001