Zmień rozmiar tekstu

ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY KRAJOWEGO STOWARZYSZENIA "PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS"

W ŁUBCU

Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Na Rzecz Ludzi Niepełnosprawnych I Niezaradnych Życiowo

Aktualności

Wybory Miss i Mister 2016

W dniu 9 czerwca na terenie Warsztatu Terapii Zajęciowej w Bramkach wzięliśmy udział w wyborach na Miss i Mistera osób niepełnosprawnych.

Na konkurs przyjechali również uczestnicy z Czubina, Sadowej oraz z DPS w Bramkach. Kandydaci byli zobowiązani do zaprezentowania się w trzech strojach: codziennym, awangardowym i wieczorowym. Podczas pierwszego wyjścia każdy uczestnik miał okazję do powiedzenia czegoś o sobie. Później wszyscy prezentowali swoje oryginalne stroje.

Pod ocenę podlegało wiele aspektów, takich jak osobowość, prezencja i oryginalność. Wszyscy uczestnicy bardzo dobrze się przygotowali, mieli piękne stroje, ładnie się prezentowali i byli ciągle uśmiechnięci. Jury miało niezwykle trudne zadanie. Ostatecznie Miss 2016 została uczestniczka z Sadowej, Misterem 2016 uczestnik z Czubina. Została również wybrana Miss Publiczności z DPS z Bramek, Miss Gracji z Warsztatu w Bramkach. Misterem Gracji został nasz uczestnik, pan Łukasz. Nikt nie krył radości z wyróżnienia. Zostały wręczone korony i kwiaty. Wszyscy otrzymali również upominki.

Następnie ogłoszono czas dla fotoreporterów, podczas którego zrobiono wiele zdjęć indywidualnych i grupowych.

Spotkanie zakończyło się wspólnym poczęstunkiem.


Wracaj

ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY KRAJOWEGO STOWARZYSZENIA "PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS"
W ŁUBCU

Łubiec 45
05-084 Leszno

kierownik Iwona Zielak
tel/fax: (022) 725-80-34

e-mail: sds.lubiec@gmail.com
Warszawski Bank Spółdzielczy o/Błonie
248015 0004 0006 7090 2050 0001