Zmień rozmiar tekstu

ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY KRAJOWEGO STOWARZYSZENIA "PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS"

W ŁUBCU

Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Na Rzecz Ludzi Niepełnosprawnych I Niezaradnych Życiowo

Aktualności

Konkurs Literacki i Dziesięciolecie ŚDS Ursynów

W tym roku finał konkursu literackiego połączony był z 10 leciem istnienia Środowiskowego Domu Samopomocy na Ursynowie.

Imprezę rozpoczęła pani kierownik Iwona Tomaszewska, która powitała wszystkich gości, podziękowała za dotychczasową współpracę lokalnym władzom oraz zaprzyjaźnionym placówkom. Opowiedziała również w skrócie historię ŚDS-u oraz jego codzienność. Wszystkim uczestnikom imprezy zaserwowano przepyszny jubileuszowy tort.

Następnie rozpoczęło się rozstrzygnięcie IX Edycji Konkursu Literackiego, w którym tradycyjnie wzięli udział również nasi uczestnicy. Kilka tygodni wcześniej ocenialiśmy prace nadesłane przez uczestników z innych placówek z rejonu Warszawy i okolic. Sprawiło to nam wiele satysfakcji, uczestnicy dobrze czuli się w roli jury i podziwiali talenty literackie innych osób. Poznaliśmy laureatów i zapoznaliśmy się z nagrodzonymi utworami. Nasza uczestniczka, pani Julia Golińska została wyróżniona za wiersz pt. ”Lubię błękit”, co sprawiło jej niesamowitą radość. Zwycięzcy zostali nagrodzeni, a wszyscy biorący udział dostali upominki od organizatorów.
Dzięki tej imprezie doszło do zacieśnienia naszych relacji z innymi placówkami co z pewnością zaowocuje obustronną owocną współpracą.

 


Wracaj

ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY KRAJOWEGO STOWARZYSZENIA "PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS"
W ŁUBCU

Łubiec 45
05-084 Leszno

kierownik Iwona Zielak
tel/fax: (022) 725-80-34

e-mail: sds.lubiec@gmail.com
Warszawski Bank Spółdzielczy o/Błonie
248015 0004 0006 7090 2050 0001