Zmień rozmiar tekstu

ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY KRAJOWEGO STOWARZYSZENIA "PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS"

W ŁUBCU

Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Na Rzecz Ludzi Niepełnosprawnych I Niezaradnych Życiowo

Aktualności

Spotkanie Wielkanocne w Łubcu

6 kwietnia w Środowiskowym Domu Samopomocy w Łubcu odbyło się spotkanie wielkanocne.

Zaproszonych gości powitała pani kierownik Iwona Zielak i zaprosiła do obejrzenia przedstawienia przygotowanego przez uczestników i terapeutów domu, pt. „Mój Chrystus połamany”.

Po prezentacji artystycznej głos zabrała pani Beata Godzina – prezes stowarzyszenia prowadzącego naszą placówkę. Pani prezes przekazała podziękowania za całoroczną współpracę na ręce przedstawicieli instytucji utrzymujących relacje partnerskie z naszą placówką. Słowo duszpasterskie skierował również do nas ksiądz proboszcz Piotr Paweł Laskowski z parafii w Lesznie. Słowa podziękowania i życzeń świątecznych przekazał zgromadzonym osobom również pan Andrzej Wołczyński, członek Zarządu Powiatu Warszawskiego Zachodniego.

Po zakończeniu części oficjalnej wszyscy tradycyjnie podzielili się wielkanocnym jajkiem i zasiedli do wspólnego posiłku, a na stole nie zabrakło przede wszystkim potraw wielkanocnych, przygotowanych podczas zajęć kulinarnych w naszej placówce. Wzajemnym rozmowom nie było końca, a zaproszone osoby gościły u nas aż do wczesnego popołudnia. Wszystkim udzielił się rodzinny, świąteczny nastrój.


Wracaj

ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY KRAJOWEGO STOWARZYSZENIA "PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS"
W ŁUBCU

Łubiec 45
05-084 Leszno

kierownik Iwona Zielak
tel/fax: (022) 725-80-34

e-mail: sds.lubiec@gmail.com
Warszawski Bank Spółdzielczy o/Błonie
248015 0004 0006 7090 2050 0001