Zmień rozmiar tekstu

ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY KRAJOWEGO STOWARZYSZENIA "PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS"

W ŁUBCU

Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Na Rzecz Ludzi Niepełnosprawnych I Niezaradnych Życiowo

Aktualności

Bramkowskie Spotkanie Integracyjne "Wianki 2017"

Tegoroczne spotkanie integracyjne „Wianki 2017” przebiegało w klimacie filmowym, zatytułowanym „Magiczny Świat Ekranu”.

Impreza rozpoczęła się powitaniem przybyłych gości i przedstawieniem dalszego planu spotkania. Z wielką przyjemnością wzięliśmy udział w zajęciach warsztatowych związanych z popularnymi programami telewizyjnymi takimi jak np. „Agent”, „MasterChef”, „Afera Fryzjera”. Wykonywaliśmy również kolorowe wiatraczki niczym w programie „Zrób to sam”. Nie obyło się również bez tradycyjnego wykonywania wianków, do późniejszej prezentacji w uroczystym korowodzie.

Podczas części oficjalnej odbyło się wręczenie Oscarów, projekcja filmu „Magiczny Świat Ekranu – w krzywym zwierciadle”, program artystyczny przygotowany przez gospodarzy spotkania. Uczestnicy z ogromnym zaangażowaniem brali udział w przygotowanych aktywnościach, bardzo pozytywnie oceniali całokształt tegorocznego spotkania, w którym poza przedstawicielami lokalnej władzy wzięli udział znani aktorzy, między innymi pani Joanna Lissner i pan Jerzy Janeczek znany jako Wicia z serialu „Sami Swoi” i „Nie ma mocnych”.

Podobnie jak w latach poprzednich byliśmy pod ogromnym wrażeniem spotkania i mamy nadzieję, że kolejne będą równie udane.


Wracaj

ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY KRAJOWEGO STOWARZYSZENIA "PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS"
W ŁUBCU

Łubiec 45
05-084 Leszno

kierownik Iwona Zielak
tel/fax: (022) 725-80-34

e-mail: sds.lubiec@gmail.com
Warszawski Bank Spółdzielczy o/Błonie
248015 0004 0006 7090 2050 0001