Zmień rozmiar tekstu

ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY KRAJOWEGO STOWARZYSZENIA "PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS"

W ŁUBCU

Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Na Rzecz Ludzi Niepełnosprawnych I Niezaradnych Życiowo

Aktualności

XX - lecie Środowiskowego Domu Samopomocy w Białusnym Lasku

W dniu 30 sierpnia 2017 roku mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w Jubileuszu XX - lecia Środowiskowego Domu Samopomocy w Białusnym Lasku.

Placówka powstała w 1997 roku i przez kilkanaście lat funkcjonowała w Myszyńcu. Niespełna cztery lata temu placówka przeniosła się do Białusnego Lasku - jednej z najmniejszych miejscowości w gminie Myszyniec.

W imprezie uczestniczyły władze gminy, rodziny podopiecznych i zaprzyjaźnione domy samopomocy z terenu województwa mazowieckiego i warmińsko - mazurskiego. Cieszymy się, że nasza placówka również znalazła się w tym gronie.

Po uroczystym przywitaniu nastąpiły oficjalne wystąpienia oraz podziękowania, usłyszeliśmy również historię domu i obejrzeliśmy występ podopiecznych. Zaprezentowali ciekawą inscenizację pt. "Dzień z życia mieszkańców ŚDS", która bardzo nam się podobała. Następnie zostaliśmy zaproszeni na urodzinowy tort oraz regionalny poczęstunek.

Bardzo dziękujemy za zaproszenie, serdeczność i możliwość udziału w tak ważnym dla placówki dniu, jakim jest Jubileusz XX - lecia.


Wracaj

ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY KRAJOWEGO STOWARZYSZENIA "PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS"
W ŁUBCU

Łubiec 45
05-084 Leszno

kierownik Iwona Zielak
tel/fax: (022) 725-80-34

e-mail: sds.lubiec@gmail.com
Warszawski Bank Spółdzielczy o/Błonie
248015 0004 0006 7090 2050 0001