Zmień rozmiar tekstu

ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY KRAJOWEGO STOWARZYSZENIA "PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS"

W ŁUBCU

Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Na Rzecz Ludzi Niepełnosprawnych I Niezaradnych Życiowo

Aktualności

XV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Sztuka Osób Niepełnosprawnych"

W dniu 24 października 2017 roku w Ratuszu Bemowo odbyła się uroczysta gala laureatów konkursu PFRON pt. "Moja Ojczyzna" z regionu mazowieckiego w której braliśmy udział.

Organizatorem konkursu była Joanna Skoczek, Dyrektor Mazowieckiego Oddziału Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Zebranych powitał Burmistrz dzielnicy Bemowo Michał Grodzki. W uroczystym spotkaniu wzięli udział m.in. posłanka na Sejm RP Małgorzata Wypych; Sylwia Pietrzak - Pełnomocnik Wojewody Mazowieckiego ds. Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego i Współpracy z Organizacjami Pozarządowym i Izabela Zwierz – Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy.

Konkurs plastyczny "Moja Ojczyzna" składał się z 4 kategorii: Malarstwo i Witraż, Grafika i Rysunek, Tkanina i Aplikacja, Rzeźba kameralna i Płaskorzeźba. Nasze uczestniczki Agnieszka Szpuda i Julia Golińska zdobyły II miejsce w kategorii Rzeźba kameralna i Płaskorzeźba pracą pt. „Moja Ojczyzna – Mój Krajobraz”. Zwycięskie prace zostały przekazane do etapu ogólnopolskiego.


Wracaj

ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY KRAJOWEGO STOWARZYSZENIA "PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS"
W ŁUBCU

Łubiec 45
05-084 Leszno

kierownik Iwona Zielak
tel/fax: (022) 725-80-34

e-mail: sds.lubiec@gmail.com
Warszawski Bank Spółdzielczy o/Błonie
248015 0004 0006 7090 2050 0001