Zmień rozmiar tekstu

ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY KRAJOWEGO STOWARZYSZENIA "PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS"

W ŁUBCU

Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Na Rzecz Ludzi Niepełnosprawnych I Niezaradnych Życiowo

Aktualności

Spotkanie Wielkanocne w Środowiskowym Domu Samopomocy w Łubcu

21 marca 2018 roku, w Środowiskowym Domu Samopomocy w Łubcu odbyło się przedświąteczne Spotkanie Wielkanocne. Skupiło nie tylko podopiecznych ośrodka, ale również ich rodziców, opiekunów, a także lokalne władze samorządowe i przedstawicieli instytucji współpracujących z placówką w Łubcu.

Na początek słowa powitania skierowała do wszystkich kierownik naszego ośrodka pani Iwona Zielak. Następnie pani Beata Godzina – prezes Krajowego Stowarzyszenia „Przyłącz się do nas” przekazała zaproszonym gościom gorące słowa podziękowań i świątecznych życzeń.

Tradycyjnie uczestnicy placówki w Łubcu zaprezentowali przestawienie artystyczne o tematyce Wielkanocnej. Tym razem była to prezentacja „Świadkowie Zmartwychwstania”, obrazująca wydarzenia sprzed prawie 2000 lat i przedstawiająca odpowiedź na pytanie kto dziś powinien byś świadkiem tamtych wydarzeń.

Tuż po przedstawieniu głos zabrał pan Jan Żychliński, Starosta Warszawski Zachodni, a następnie pan Andrzej Cieślak – Wójt Gminy Leszno. Dziękowali za wzorową, wieloletnią pracę uczestnikom i pracownikom ośrodka z Łubca, oraz składali świąteczne życzenia. Uzupełnieniem życzeń było wzajemne podzielenie się tradycyjnym świątecznym jajkiem.

Po części oficjalnej wszyscy zaproszeni zostali na poczęstunek przygotowany w ramach zajęć pracowni kulinarnej w naszym Domu. Smakowano potrawy świąteczne i prowadzono żywiołowe rozmowy.

Spotkanie zakończyło się w godzinach popołudniowych, a opuszczający nas goście obdarowani świątecznymi upominkami, wykonanymi w pracowniach ŚDS-u, dziękowali za ciepło i serdeczność, jakich tradycyjnie doświadczają w łubieckiej placówce od wielu lat.

Wszystkim serdecznie dziękujemy.


Wracaj

ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY KRAJOWEGO STOWARZYSZENIA "PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS"
W ŁUBCU

Łubiec 45
05-084 Leszno

kierownik Iwona Zielak
tel/fax: (022) 725-80-34

e-mail: sds.lubiec@gmail.com
Warszawski Bank Spółdzielczy o/Błonie
248015 0004 0006 7090 2050 0001