Zmień rozmiar tekstu

ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY KRAJOWEGO STOWARZYSZENIA "PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS"

W ŁUBCU

Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Na Rzecz Ludzi Niepełnosprawnych I Niezaradnych Życiowo

Aktualności

Chór "Ballada" z Leszna z wizytą w ŚDS

Uczestnicy ŚDS w Łubcu zyskali w piątek 12 czerwca nowych, niezwykłych Przyjaciół. Równo o 16-tej do siedziby ŚDS przyjechał z pobliskiego Leszna znany - istniejący od 2007 roku przy Gminnym Ośrodku Kultury - Chór "Ballada". Stanowiący chlubny przykład bogatej twórczości i działalności artystycznej seniorów.

Uczestnicy z przyjemnością wysłuchali kilku piosenek oraz pieśni w wykonaniu "Ballady". Miłym przerywnikiem były zabawne żarciki prowadzącego chór. Brawom nie było końca. Szczególnie gorący aplauz zyskała piosenka "Życie jest piękne!".Gromkie brawa otrzymał również zespół ŚDS, który w rewanżu zaprezentował gościom swój "program grecki" pokazywany dwa dni wcześniej w Warszawie.
A potem długo jeszcze bawiono się wspólnie, śpiewając przy dźwiękach akordeonu, podczas poczęstunku (oczywiście gorące kiełbaski, kolorowe sałatki i pyszne ciasta przygotowane w ŚDS...) pod chroniącą przed popołudniowym słońcem wiatą.
Nowi Przyjaciele to nowe, dalsze plany. Obejmujące nie tylko wspólną zabawę, ale również i występy oraz prezentację twórczości artystycznej uczestników ŚDS szerszej publiczności. Już niedługo ...
 
 
 
 
 

Wracaj

ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY KRAJOWEGO STOWARZYSZENIA "PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS"
W ŁUBCU

Łubiec 45
05-084 Leszno

kierownik Iwona Zielak
tel/fax: (022) 725-80-34

e-mail: sds.lubiec@gmail.com
Warszawski Bank Spółdzielczy o/Błonie
248015 0004 0006 7090 2050 0001